"Uz­drówcie ra­ny przeszłości miłością. Niech wspólne cier­pienie nie pro­wadzi do rozłamu, ale niech spo­wodu­je cud pojednania."

24 marca NIEDZIELA PALMOWA

W dzisiejszą niedzielę  Kościół obchodzi pamiątkę uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy. Niech słowa „ Hosanna Królowi Dawidowemu” zabrzmią dziś szczególnie uroczyście. Będziemy też wsłuchiwać się w Ewangelię opisującą Mękę Pańską. Uczestnictwo w liturgii ma nam uświadomić za jak wielką cenę zostaliśmy odkupieni – cenę krwi Zbawiciela     Dziś w katedrze  odbywa się […]

Intencje

24 marca NIEDZIELA PALMOWA

Zobacz intencje mszy świętych, które w najbliższych dniach będą odprawiana w naszym kościele.

Msze święte w naszej parafii:

niedziela: 8.00, 10.30, 14.00
sobota: 7.00 i 17.00
poniedziałek, środa, piątek: 17.00
wtorek i czwartek: 7.00
Niedzielne nieszpory: 15.00

Czytanie na dziś

Hymn Parafii

Chwalcie, o wierni, miłości cud!
Chwalcie we wnętrzu Kościoła!
Pana, co Krwią swą odkupił lud
I do radości powołał.
Chwalcie Chrystusa, pokarm dusz
I najwyższego Kapłana.
Wraz z Janem Pawłem Sługą sług
Cześć Mu niech będzie śpiewana!

Ref.
O Janie Pawle, spraw!
O Janie Pawle, daj!
O Janie Pawle, strzeż swój lud
Baranka Krwią odkupiony.

Wpłaty na cele kultu

W tym trudnym czasie ośmielamy się prosić Was, Drodzy parafianie o wsparcie. Uruchomiliśmy system internetowych darowizn przez który możecie dokonać dowolnej ofiary na cele kultu.

Bóg zapłać za okazane dobro. Zapewniamy o pamięci w modlitwie.

FORMULARZ WPŁAT